نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: تنفر از خود

1379
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    46419
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

تنفر از خود

سلام من ۱۷ سالمه و پایه دهم هستم
    نزدیک به۷ ماهه که از خودم متنفرم و اصلا نمیتونم خودمو تحمل کنم تقریبا واسه هر چی ذوق و شوق داشتم یا تلاش میکردم یا اصلا نمیشد یا بعدش گند میخورد توش
    درسم از سال ۷ تا ۹ خوب بود جز شاگرد اولا بودم ولی امسال به طرز افتضاحی کشید پایین. تو یه آزمون سراسری شرکت میکردم رتبم میشد حدودا ۱۰۰ الان به ۵۰۰ کشیده در حالی درسمم میخونم نمیدونم چرا خیلی حالم بعده احساس عذاب وجدان دارم که پدر و مادرم از من ناراحتم و بهم نمیگن باورم نمیشه به این حد از وضعیت درسی رسیدم نمیدونم باید چیکار کنم امروز میخواستم به خودم اسیب جسمی بزنم که نشدش
    مادر و پدرم از هم جدا زندگی میکنن مپاولاش نمیخواستم ولی الان راضیم ۰ون دیشب ازمونمو بد دادم میخواستم تنها باشم به هردوشون گفتم که اون یکی پیشمه که نیان خونه تا صبح گریه نمیدونم باید چیکار کنم توروخداکمکم کنین

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    تیم مشاوره
    شماره عضویت
    39631
    تشکـر
    0
    تشکر شده 473 بار در 393 پست
    میزان امتیاز
    7

پاسخ : تنفر از خود

سلام به شما دوست عزیز
    قابل درک هست که این شرایط برای شما با فشار روحی همراه هست اما دقت کنید که این افت تحصیلی حتما دلایلی دارد با توجه به اینکه می گید می خواستم به خودم آسیب بزنم و احساس غم و اندوه هم دارید این موراد می تواند نشان از افسردگی باشد حتی اگر دلیل بیرونی برای آن وجود نداشته باشد .
    بهتر است بجای سرزنش کردن خودت شرایط مراجعه به روانشناس را به صورت حضوری ایجاد کنی تا بتوانیم کمک کنیم تا در طی جلسات شما بتوانید شرایط روحی بهتری را تجربه کنید و مسیر رشدی خود را طی کنید .
    با بهبود شرایط روحی شما می توانید از نظر درسی نیز شرایط بهتری را تجربه کنید در هرصورت در شرایط روحی نامناسب تمرکز شما از مسیر درسی خارج می شود و بر موضوعات دیگری متمرکز می شود که با بازگشت و بهبود شرایط روحی شما می توانید بهترین عملکرد را داشته باشید و اط اطلاعات و داده های خود استفاده بهتری ببرید .
    افسردگی بیماری هست که همه انسان ها آن را تجربه می کنند و کاملا قابل درمان هست پس بهتر است مسیر درمان خود را طی کنید تا بتوانید به سطح رشدی بهتری در مسیر هایی که برایتان اهمیت دارد برسید.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

لیست کاربران دعوت شده به این موضوع

کلمات کلیدی این موضوع

© تمامی حقوق برای مشاورکو محفوظ بوده و هرگونه کپی برداري از محتوای انجمن پيگرد قانونی دارد